Něco o mně

Künstler-web-650x470

     e-mail: grenadier1@seznam.cz

               Olomouc            omne1                   

Something about me.

My name is Jan Juna and I am interested in military history. I am an active member of KVH (The Military History Club) and take part in the reconstruction of the battles of Napoleonic period and the battles of 1866. This is the reason of my interest in military flags. It was very difficult for me to obtain any supporting materials/documents: the question of military flags in the literature, especially Austrian monarchy flags is taboo. But during the years of painting of flags I have pushed my painting for perfection – according to the judgments of my comrades.

 

Jako výraz ocenění mé práce jsem byl přijat v dubnu 2015 do britské společnosti heraldického umění – THE SOCIETY OF HERALDIC ARTS se sídlem v Londýně. Společnost vydává rovněž časopis THE HERALDIC CRAFTSMAN, kde je zmínka o mém přijetí za člena.

Scan 03 Scan 01

 

18. května 2016

Pokračování mé úspěšné spolupráce s britskou „THE SOCIETY OF HERALDIC ARTS“ se projevilo tím, že mě redaktor časopisu  „THE HERALDIC CRAFTSMAN“ pan William Beaver požádal o fotografie mé práce s tím, že by o mě chtěl napsat článek. Po menších peripetiích s překladem vyšel článek ve výše uvedeném časopise v dubnovém čísle 91.

01 Obálkapřední a zadní strana časopisu

02 článek

03 článekčlánek s fotografiemi

 

 

4 komentáře to “Něco o mně”


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *